17 жовтня 2019

«Степан Бандера – символ нації».

«Степан   Бандера – символ   нації».  

До   110-ї  річниці   від   дня   народження,   

60-річчя   від   дня   смерті   

та   Року   Степана   Бандери   на   Львівщині.




"Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб,
він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб.
 Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб,
вирощений ним самим і ніким не відібраний."
Степан Бандера.


    1 січня вся Україна відзначала 110-річчя від дня народження Героя України та Провідника ОУН Степана Бандери. Його постать без перебільшення є символом нашої нації. Коли говоримо Бандера – розуміємо Україна. Говоримо Українарозуміємо Бандера.
З іменем Бандери утотожнюється незламний дух боротьби за національне визволення, минулі та сучасні покоління борців за волю України. Степан Бандера в своєму житті не мав нічого дорожчого за Україну. Він відрікся всіх почестей і вигод, всіх земних благ та всеціло посвятив свою долю справі визволення України.
До 110-ї річниці від дня народження, 60-річчя з дня смерті та Року Степана Бандери на Львівщині в бібліотеці-філії №6 для юнацтва відбулася година історії «Степан Бандера – символ нації», яку підготували учасниці ГО «Союз Українок» спільно з працівниками бібліотеки.
 Степан Бандера – людина-легенда, гордість нашої нації. Відомий Провідник ОУН належить до тих постатей в історії України, які ще за життя стали легендарними, символічними. Такими словами розпочала захід завідувачка бібліотеки Ольга Смерека.
Ведучі заходу – учасниці ГО «Союз Українок»: Наталія Бараняк, Наталія Штереб, Галина Кваснікевич та Оксана Прокопишин розповіли про життєвий та героїчний шлях Степана Бандери.

З крилатими висловами Степана Бандери виступили учасниці ГО «Союз Українок»: Ганна Глод, Людмила Булик, Мирослава Павлюх, Ірина Ігнацевич, Оксана Москаль, Віра Курпіта, Ванда Солецька, Леся Шоха, Люба Челядин, бібліотекарі – Марія Лутчак та Ольга Смерека.
Ганна Попова розповіла про свої спогади, трагічну долю, нелегкий життєвий шлях, переслідування та поневіряння на засланні в Сибірі. І все це описане в автобіографічному нарисі «Галичанка на лісоповалі». 
Учень 8-го класу ЗОШ №8 Михайло Дубинчук продекламував вірш про Степана Бандеру.
Ветеран Бориславської станиці Братства ОУН-УПА імені «Нечая» Юлія Савуляк поділилася спогадами про своє нелегке життя.
Бібліотекар Галина Почіковська презентувала віртуальну виставку «Степан Бандера – символ боротьби за вільну і незалежну Україну».

На завершення години історії активний громадський діяч, Почесний громадянин міста Борислава Омелян Солецький виконав Марш нової української армії «Зродились ми великої години», який підхопили всі присутні в залі.

Сьогодні ми всі є бандерівцями. Всі хто стояв і загинув на Майдані, найвідданіші сини та дочки рідної матері-України. Будьмо сьогодні такими, як Степан Бандера. Продовжуймо його святу справу і безкорисливо, як він любімо Україну!
Слава Герою України Степану Бандері! Слава Україні!
     Галина Почіковська, координатор Молодіжного центру «Молодь змінює світ», бібліотекар бібліотеки-філії № 6 для юнацтва Бориславької МЦБС.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.